Preuzmite Rally Fury - Extreme Racing 1.50 APK (Mod: Sve je otvoreno) za Android

Rally Fury - Extreme Racing - trkački simulator koji korisniku nudi sudjelovanje u reli utrkama na stazama u različitim dijelovima svijeta. Sjedeći za volanom sportskog automobila, igrač će moći pobijediti rivale i postati najbolji trkač. U načinu karijere možete osvojiti sve vrhunce rally discipline i steći široko priznanje. Da biste to učinili, morate pobijediti što je češće moguće, kao i nadograditi postojeće strojeve i kupiti nove. Izvrsna grafika, nekoliko vrsta kamera, praktične kontrole i dobro dizajnirane pjesme - sve će se to svidjeti ljubiteljima kvalitetnih utrka.

Verzija: 18264

Zahtjevi: Android 4.1

Žanr: Rally Fury Extreme Racing